Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
pokazuješ svoje neznanje.. i ti si isto malo amater.. da nešto znaš trebao bi znati da u stb ima opcija skaliranja i da ta slika ovisi o tome.. ali oćito neznaš.. ali nije mene briga sta ti misliš
Kakva skaliranja vidi kako si lose postavio sliku, trebao si malo vise u desno da je postavis:)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
i ti nemaš blage veze... nemaš pojma... nije me briga ja znam sta gledam.. plaćeš jer nemaš..
ono je sve original a ti kako hoćeš...
Автоматски споено мислење:


ćekaj malo, zar poslije svega sto sam ti poslao ti lajkas da sam ono napravio photoshop hahaha
Автоматски споено мислење:


mislio sam da jedan panelrazarać ipak može gledati art
griješiš drug, ja sam lajk dao za mektića
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Ne mislim ja nista niti sam ti ja napisao da je to photoshop niti ja znam da provalim dali je to prava slika ili ne. Nego sam ja samo komentirao post od kolege
micko88
pa valda znaš da u svakom stb ima tri opcije da se mjenja i da od toga ovisi ngdje stoji ova slika gore.
on nezna , zato i piše to. ustvari i on prodaje pa valjda hoće izvući nesto
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
trebao si me normalno na pm pitat i dao bi ti... a ne ovako pisati laži javno... nije fer sa tvoje strane..
a ti dobro znas da sereš i da su ove sve slike original..
interesatno da niko nekomentira one sa vlc
Niko te nije htio sikanirati, ne daj boze na toj pomisli. Ja sam samo ustvrdio da se originalni server vrti na verziji portala 4.9.3, a ovaj tvoj je na cini mi se 5.3.1.
To je poanta cijele price, gledas nekog reselera i to je sasvim ok, nikakav problem.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Kakva skaliranja vidi kako si lose postavio sliku, trebao si malo vise u desno da je postavis:)
micko pa stvarno nemaš pojma, gle sad ću ti objasnit polagano.
otvoris stb
odeš tamo lijevo gore na postavke ( common settings) to stisneš
sad stisneš browser settings.
e sada imas scaling method.... e tu mjenjaj opcije pa ćeš vidjeti sta se dešava s tim ekranom gore.
nemogu vjerovati da to nisi znao..
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Evo i kolega gleda nekog reselera i nikakav problem.
Vidis dok se djelilo znanje na forumima , kraljevi se kurcili i zloupotrebljavali tudje znanje ko i dan danas ! Sad kad pojedinci gledaju , nemozemo povjerovat da nije ono drugo ! Ugodan dan , sve je radilo i radit ce samo danas ne vise svima !
Автоматски споено мислење:

a, ko je vlasnik arta, hebo vas art ;) :D
Jbg sad su poceli temu gdje nisi na svom terenu :) sta se ljutis odmah , doci ce red i na tebe pa ces moc i ti slikice postavljat ;)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
ma neželim više trpit neznalice.. pišu i vređaju jer neznaju.. jbt a mi bi trebali šutit... zasto
Автоматски споено мислење:


ako nastaviš provocirati objavit ću nešto sto će biti dokaz sto postotni
Nikoga ja ne provociram, mislim da sam to objasnio u par postova unatrag.
Ti ako bas imas potrebu nesto objaviti da bi dokazao nesto, slobodno udri.
Ja sam samo uljudno pokusao objasniti da ne vuces to bas sa originalnog servera, potpuno svejedno jer je sadrzaj isti. To sto si ti svatio kao nekakvu osobnu uvredu jbg, nije mi bila namjera.
Al' ti slobodno kresni kakav dokaz na opce odusevljenje ljudi koji to gledaju, nije problem.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom