Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
17 декември 2018
Мислења
16
Поени од реакции
7
Hehe, pa nije sustina imati 500 000 korisnika foruma koji se jednom registruju i posete forum posle 5 godina.
Na mom forumu je sve drugacije i nije kopija ni jednog drugog foruma. Prvo, pravila su drugacija, postavke foruma i komentari su takodje odvojeni od glavnih tema itd itd... Ali kao sto rekoh kome se ne svidja slobodno neka produzi dalje.
sranje u boja i to plavo
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Sve pise na forumu kako u vip, kako u donatore i kako u obicne clanove.
To je bilo otvoreno za free clanove.
 

Attachments

Последно уредено:

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
295
Поени од реакции
480
Ma bre, gde vi odoste. Pitam za hostove i portove i klasicne adrese koji rade preko mac generisanih passworda o tome pricam. Ne ovi v2 koji bljuju samo u stb. Primer sansat radi u vlc direktno i risverima bez ikakve potrebe za stb uredjajima androidima ili pc win.
Takodje ok2, znaci ko zna adrese ostalih neka napse ili posalje pm poruku. Imam i zgemmu sa stalker u e2 i win sfvip ali hocu klasicne za e2 u xstreamity ili jedi steam plugin, ima takvih preko stotine ali nemaju exyu ili neke imaju exyu ali nemaju Srpske kanale i slicno
Автоматски споено мислење:

A vi odoste u panel razarace i ostale marifetluke. Cita li iko ovde sta ko pita i pise.
Ima.
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Nosi me more, od vitra do vitra
Digod je slabo, a digod pritra.
Najviše volin kad vitar stane,
Bonaca čista sa svake strane.

Navika ja san, sa morem trajat,
Gubit i jubit, trpit, osvajat,
I kad su nevere i kad sve kala,
Sa moga žala, reć ću mu fala.

Kad odem ja, sa ovoga svita
Zemlja je vakih odavno sita,
Baci me s broda, moru me vrati,
Tek na dnu mora, mirno ću spati.

Kad odem ja, tu me pošalji,
Na groblje barki di su koralji,
Jer za života s morem san cva
Sad i u smrti, mornar san ja!

Dobro vam jutro dobri ljudi.Mirno more svim mornarima.
 
Член од
7 мај 2013
Мислења
124
Поени од реакции
204
@ Frank159

00%3A1A%3A79%3A00%3A00%3A00

То можеш и у notepad не треба посебни програми. :)
Узми %3A и све замени са :
 
Последно уредено:
Член од
28 април 2018
Мислења
18
Поени од реакции
4
Hi, guys.
Who want Italian SKY Sport stream in original quality? I can share with 1-2 people only, to avoid source overload.
Request in PM
 

Attachments

Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Sve pise na forumu kako u vip, kako u donatore i kako u obicne clanove.
To je bilo otvoreno za free clanove.
Se ima,ama tvoe nema nisto naprimer ovoa
SFVIP-1-1-0-30.png

Za plejerot na Salezli samo donacii u Bitcoin,nemoze covek zborovi da najde ili komentar da napise.

Ili pa ovoj sram http://satelitski-forum.sytes.net/index.php/topic,712.90.html
Prenesuvam negov citat :pov:

Ubuduće ko bude hteo i IPTV liste treba da donira forum sa minimum 10 eura preko paypal na godinu dana, samim tim biće mu dodat uz vip i status donatora i moćice da vidi alate i mac sa kojim će moći sam da kreira IPTV liste za sebe.
Za one koji su iz Srbije i plaćaju preko tekućeg računa uplata je minimum 600 RSD pa naviše, imaju uplatnicu u vip zoni s tim da obaveste putem private poruke ili slanjem kopije uplatnice kao dokaz da su to oni uplatili.

Trebali komentar.Da ve cujam
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
32
Поени од реакции
16
Pozdrav drugari.
Koji je po vama najbolji emulator za android televizor?
Naime ja koristim stbemu i nitrotv ali u oba slučaja se desi da kasni zvuk nakon nekog vremena.
Možda mi je slab net...
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Se ima,ama tvoe nema nisto naprimer ovoa
Прегледај го приврзокот 250229

Za plejerot na Salezli samo donacii u Bitcoin,nemoze covek zborovi da najde ili komentar da napise.

Ili pa ovoj sram http://satelitski-forum.sytes.net/index.php/topic,712.90.html
Prenesuvam negov citat :pov:

Ubuduće ko bude hteo i IPTV liste treba da donira forum sa minimum 10 eura preko paypal na godinu dana, samim tim biće mu dodat uz vip i status donatora i moćice da vidi alate i mac sa kojim će moći sam da kreira IPTV liste za sebe.
Za one koji su iz Srbije i plaćaju preko tekućeg računa uplata je minimum 600 RSD pa naviše, imaju uplatnicu u vip zoni s tim da obaveste putem private poruke ili slanjem kopije uplatnice kao dokaz da su to oni uplatili.

Trebali komentar.Da ve cujam
No comment !
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Strucnjak @tamu si nekoj
da li je ta slika znak da sam modifikovao salezli plejer. Nije. Znaci normalno uz moje alate i vragolije da su u zonu donator u kojoj su pokloni i alati trebaju biti i plejeri tudjih autora, tipa sfvip, stalker plejeri i android plejeri jer zasto bi donatori jurili iste po netu kada imaju sve slozeno u folderu.

Ubuduće ko bude hteo i IPTV liste treba da donira forum sa minimum 10 eura
Ovo sam objasnio 2x ali ti si izgleda tvrd na ušima, u prevodu moju listu su dobijali clanovi 3 meseca gratis. I zasto bih je davao gratis i odrzavao server kada vip korisnici imaju dobijenu uslugu koju su platili. Poruku si pročitao u ViP zoni a u ViP zoni je moja lista sa mog servera. I ne znas Sta je ViP a sta Donator...
Pročitaj malo šta sam pisao na prethodnoj strani i slikovno dokumentovao.

A na toj slici sto si prilozio je link i donacija za autora sfvip programa a ne mene. Tako da pokri se ušima i ne leleči mnogo kada ne poznaješ materiju ViP i donator zona po forumima.

Bilo je na tim forumu sve free i besplatno i moji radovi i radovi sa neta ali zbog takvih kao sto si ti su i zatvorene neke sekcije i važe samo za privilegovane.
I treba da se odvoje oni koji doniraju i da im se da vise od obicnih članova. Za obične članove rekoh, sve ostalo je otvoreno i besplatno.

Forum je od danas otvoren za registracije bez verifikovanja. Pa ko voli nek izvoli s tim da se ima striktno pridrzavati pravila foruma koja su istaknuta pre čekiranja i prihvatanja registracije, zato čitajte a ne kao tamo neki posle priče zašto me nema više na forumu.

pozz
 
Последно уредено:
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
@tamu si nekoj

I da dodam to sto si okacio nije u donator zoni nego za sve clanove foruma.
Dokazni materijal za razliku od tebe koji mesas grupe.

Toliko o tvom postenju strucnjaku... I sakri se u rupu...
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom