Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јануари 2018
Мислења
4
Поени од реакции
1
zdravo
ako moze neko da mi posalje iptv mac scener na pp
hvala

Член од
7 мај 2013
Мислења
103
Поени од реакции
105
simkela

То само кажеш зато што смо најјачи,
а за вас су сви комунисти који имају звезду,
време се мења и долази тоталиризам па ћеш тек тад да видиш нови у гори Лењини. :)

Член од
5 март 2017
Мислења
99
Поени од реакции
39
Ko ima spisak hostova sa exyu kanalima koji rade bez token bez mac tj na vlc cisto neka napise spisak tih portala.

Последно уредено:
Член од
9 декември 2017
Мислења
8
Поени од реакции
0
Pozdrav, jel zna neko web stranicu ili fb stranicu od portal.evelinstb.com, hvala.

Член од
19 ноември 2019
Мислења
696
Поени од реакции
2.622
Tako je , samo što da bi došao do u/p domaće liste koja sigurno radi u VLC trebas bit ogroman sretnik pa napravit combo s kojom ćeš je iskenirati ili se zavući html komandama direktno u panel. E sad koliko ljudi može ˝razbiti˝ pojedini server to je vec drugo pitanje.
Ja znam da je tu samo jedan deklarisani Panel Razarač :D

Последно уредено:
Член од
5 март 2017
Мислења
99
Поени од реакции
39
Ma bre, gde vi odoste. Pitam za hostove i portove i klasicne adrese koji rade preko mac generisanih passworda o tome pricam. Ne ovi v2 koji bljuju samo u stb. Primer sansat radi u vlc direktno i risverima bez ikakve potrebe za stb uredjajima androidima ili pc win.
Takodje ok2, znaci ko zna adrese ostalih neka napse ili posalje pm poruku. Imam i zgemmu sa stalker u e2 i win sfvip ali hocu klasicne za e2 u xstreamity ili jedi steam plugin, ima takvih preko stotine ali nemaju exyu ili neke imaju exyu ali nemaju Srpske kanale i slicno
Автоматски споено мислење:

A vi odoste u panel razarace i ostale marifetluke. Cita li iko ovde sta ko pita i pise.

Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
696
Поени од реакции
2.622
Kako se ovi serveri sve više štite predlažem da se skupimo brate i organizujemo i mi neki protest protiv ovih vlasnika , neku IPTV PARADU..

Dosta je više sakrivanja IP adresa iza VPN-ova, restartanja modema , sakrivanja na forumima sa nickovima , avatarima itd.
Izadjimo na ulice javno i tražimo svoja prava . Pa nismo badava ostavili neprospavanih noći i noći skenirajući , pa Šeherzada je za svakog od nas mala maca.

Ja ću nositi transparent BOLJE I RAT NEGO TOLIKO ZAŠTIĆEN ART

ili BOLJE ME BACITE NIZ PADINU NEGO MI ODUZMITE GRADINU

Член од
4 ноември 2019
Мислења
83
Поени од реакции
166
Kako se ovi serveri sve više štite predlažem da se skupimo brate i organizujemo i mi neki protest protiv ovih vlasnika , neku IPTV PARADU..

Dosta je više sakrivanja IP adresa iza VPN-ova, restartanja modema , sakrivanja na forumima sa nickovima , avatarima itd.
Izadjimo na ulice javno i tražimo svoja prava . Pa nismo badava ostavili neprospavanih noći i noći skenirajući , pa Šeherzada je za svakog od nas mala maca.

Ja ću nositi transparent BOLJE I RAT NEGO TOLIKO ZAŠTIĆEN ART

ili BOLJE ME BACITE NIZ PADINU NEGO MI ODUZMITE GRADINU
slazem se... hitno treba nesto preduzeti,... neki se vec zastitili, i nema vise skeniranja... jos malo svi ce da uvedu taj sistem.. zato moramo i mi da zbijamo redove... nema nam druge.. :) :)

Член од
14 ноември 2017
Мислења
86
Поени од реакции
88
Pozdrav dobri ljudi dali ima neka applikacija za windows rt surface tablet da se moze gledat Iptv
Lp

На врв Bottom