Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
xxxxx.jpg
Sta wotweb nadje ,nijedan drugi skener nemoze,na tri ip 27 null istek lista i sa 100 i vise konekcija,a pojma nemam osim ukljuciti wotweb,e sad mogu zamisliti koliko nadju ovi sa svojim alatkama
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
47
Поени од реакции
52
[QUOTE = "emd, post: 8932833, član: 119425"]
hvala, samo u paketu, ali opet je sve privatno, jedino što je malo veći exe fajl ...
[/ QUOTE]

Kako testirati kada se nitko ne javlja na mail???
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
koje rangove gonjas ? talijanske da daješ komšijama ili za svoju dušu ? :D
ma ja to da ubijem dosadu,kad vidim kako su svi napredovali sa nekim config za ovo za ono,ja ostao vjeran wotwebu jer nemam drugo a daje na stotine rezultata.Ovo sad sto je nasao pokriva od amerike do ex yu,pa tako i komsije.Full sky fluss sa tokenom na dlanu,jos da imam bolji net....
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
ma ja to da ubijem dosadu,kad vidim kako su svi napredovali sa nekim config za ovo za ono,ja ostao vjeran wotwebu jer nemam drugo a daje na stotine rezultata.Ovo sad sto je nasao pokriva od amerike do ex yu,pa tako i komsije.Full sky fluss sa tokenom na dlanu,jos da imam bolji net....
Nisam ga odavno palio , a morat cu , tamo se svasta nadje ..mene malo strah njega jer mi nalazi raznorazne online račune s novcima , sumnjive resivere sa nekakvim pentagon kanalima i sl. :D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ne valjaju te stare masine, trose puno goriva :)
Автоматски споено мислење:

Oporezujte bogatase!
 
Последно уредено:
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
ne valjaju te stare masine, trose puno goriva :)
Автоматски споено мислење:

Oporezujte bogatase!
Oporezujte bogatase! Nije nikakvo rjesenje,
Rjesenje bi bilo ispitati kako su oni do bogatsva dosli.....???
Dali su sve poreze platili?
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
kakve gluposti se ovde pisu kako samo mogu pojedinci da navlace druge kolege pa da je tako lako i jednostavno hahaha mac skeneri ne bi uopste bili izmisljeni
Sto bi neko se mucio za 1 kon mac listu kad moze samo da klikne na wotwebu i visekon liste se naredjaju jedna ispod druge ko pleva
Samo se navlace ljudi
Ja ne kazem da ne moze da se nadje nesto nadje se sigurno al gotovu visekon listu da nadjes samo tako sa jednim klikom svaka cast
Автоматски споено мислење:

Na pr nadjes astru sa wotwebom
Woow bravo. I? Sta ces dalje?
Ako ona klasicna komanda ne funkcionise mozes samo da se slikas ili zavrni rukave pa ukljucis sledeci skener
Ili nadjes status u stvari ne status nego nesto drugo pa mu ubacis status a to treba znati i tek onda si na trecini gotovog puta pa izadje ti ona tabela i sta ces s njom ha?
Sta da ubacis u sledeci skener na koje mesto sta ide dal treba kosa crta il ne
I na kraju kada sve to savladas nadjes one Nislije koje vec cela exyu ima pretebe ili nadjes bracu ruse koje ti ne trebaju uopste a ti vec izgubio polovinu dana
Za besposlicare ok ali za nas koji radimo pola dana je isuvise za nizasta
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom