Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
da niko nema da objasni config sta ima u njemu koje podatke i gde se ubacuje
Prijatelju zar nisi shvatio da ovaj forum sluzi za postavljanje slika i hvalisanje,i cisto sumnjam da ce ti neko pomoci od tih sto to imaju.Koristi shodan,korisnije ces naci nego sa tim config a jos uz to,nikog se ne molis
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Prijatelju zar nisi shvatio da ovaj forum sluzi za postavljanje slika i hvalisanje,i cisto sumnjam da ce ti neko pomoci od tih sto to imaju.Koristi shodan,korisnije ces naci nego sa tim config a jos uz to,nikog se ne molis
Velika je razlika izmedju onoga koji se hvali (onim sto ima, i to mu niko nije dao) a ne zna, i ne pravi se da zna, i onoga koji se hvali (onim sto ima, a to mu je neko dao) a ne zna, a pravi se da zna ! ;) :)
Licno ja sam poceo od nule, (pre desetak godina) slabo ko mi je pomogao, nesto malo sam naucio, puno toga imam, a hvalim se i dokazujem onima koji nisu hteli da mi pomognu - ko razume, shvatice ! ;)
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Ljudi isplativije vam je platiti listu nego cjelie dane visiti na računalu(gubite vrijeme i trošite struju).Platite čovjeku 3 piva mjesečno i imate listu koja neće štekati,a ovo po forumu trebalo bi služiti za zezanje i druženje!
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
pa ta lista kasni 2 minuta kad neko da gol ti ce si posledni chovek u svetu koj ce vidis to.
Pa nijesmo na berzi ili neko ebay naticanje pa da mora sve da je u sekundu tacno,meni ne smeta nista,neka kasni 20 minuta a ne 20 sekundi. Vazno da da je lista stabilna i da se moze na miru gledat
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Kasni SVAKA iptv lista. Sad je pitanje koja koliko kasni al nema niti ce biti liste koja ne kazni. Doduse, videcemo jos kad se rasiri 5G net.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 

Kajgana Shop

На врв Bottom