Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sota koji da ne kazem sta unistavas liste sta si ti najpametniji ovdje jebandija i mi svi smo glupi koji znamo to cuvat pa salji na pm sta se kurcis javno svi znamo i imamo sve aj svati vise dosadan si i nepopravljiv sve stariji sve ludi
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Ajd nek se javi dotican clan sa ovom Pm koju mi je napisao

pozz drug imas li one moderne sportske kanale? ako se moze da mi das to za panale ;) i ako imas nesto visak hvala!! poslacu ti icna lista od panel moj.. izvini sto pitam ovako svako dobro...
;)
poslao sam mu 3 liste 8 ноември 2019 sa ovim kanalima SuperSport Africa sad provjerio dal rade liste i rade sve 3 liste ..... meni ne treba al nek ispuni svoje obecanje makar na 1 Dan

bilo je jos takvih kandidata ni jedan nije ispunio svoje obecanje ;) dok ja svoje jesam ...

Pozdrav
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Ajd nek se javi dotican clan sa ovom Pm koju mi je napisao

pozz drug imas li one moderne sportske kanale? ako se moze da mi das to za panale ;) i ako imas nesto visak hvala!! poslacu ti icna lista od panel moj.. izvini sto pitam ovako svako dobro...
;)
poslao sam mu 3 liste 8 ноември 2019 sa ovim kanalima SuperSport Africa sad provjerio dal rade liste i rade sve 3 liste ..... meni ne treba al nek ispuni svoje obecanje makar na 1 Dan

bilo je jos takvih kandidata ni jedan nije ispunio svoje obecanje ;) dok ja svoje jesam ...

Pozdrav
Dobro ti kaze panel ti si bolesna biljka,hvalisavac najgore vrste na forumima i najvece zlo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom