Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
pa zar nisam vam objasnio sta je vazno u taj phpmyadmin ad skidate ali jok ko ce da cita ili pretrazi na you tube
to je za neki tezak pokret misa
stalker_db
export
sql=txt+go
i to je cela stvar
a za dalje sami se oko taj fail znalazite
mozda sam stetocina na neki nacin ali nisam ko neki ljudi sto sve sakrivaju
i ponasaju se dvolicno sa ostalim ljudima na forum
eto moja misija je zavrsena oko iptv stalkeri i strimovi
sad ce ad bude jos gore za vas posto svi ce da imaju ono sto imate i vi i ja
i samo ke cekate trenutak ad se to nesto objavi i tako sve u krug
eto ja samo ovo koristim od skenera za stalker_portal na 88 porta
http://www.mylanviewer.com/port-scanner.html
samo to vam treba i ono sve sto sam postavio i nista vise
ni skripte ni combo liste ni mac adrese za stalker_portal pisem
Ma to ti nista em staro em ofucano,tako su trazili jos za vrijeme rimskog cara.Zaostajes crow vrijeme te pregazilo dolaze nove tehnologije za trazenje tih stvari nikakvi skeneri nikakve skripte i ostala sranja.Kakva combo liste,samo sta ti to neces dozivit da vidis to ti ja jamcim.Sacuvaj boze zelim ti puno zdravlja, ali nemas znanja koliko vidim ograniceno ti jako koliko sam te sad malo pratio sta postavljas sve ofucano ti to.Vrtna liga u nogometu bez mreza na golu ,eto kako kaze jedan moj prijatelj sranje kroz gusto granje hehehh.I sta si ti sad naucio nekog nista to ti ko da pljunes u ocean.Dajes ljudima oglodane kosti neg glodu dok im zubi ne ispadase
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Da nije žalosno bilo bi smiješno. Kada se zatvore ulazi u stalker vraga će tko moći što izvaditi. To mislim na one koje si ti kao "učio" i "naučio". A oni koji znaju, odavno su prevazišli taj nivo, oni su na nekom drugom, o kojemu ti još ne znaš. Nema veze, tvojim postovima će biti oštećeni samo oni koje si tobože učio jer više neće moći do ničega, a ti, ti ćeš ostati zapamćen kao jadna osoba koja je pokušala da uruši besplatno gledanje iptv-a, no bez velikoga uspjeha.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Ako je sve to staro i zaostanato a vi ste toliko mnogo napredniji...zašto do sad to niste spodeljili sa ljudima tu ? (Jer ste cicije)
P.S. Kraljeva i princeze postoje samo u bajkama...
P.S. 2 Idite na crackingitaly i tamo kukajte kao stare bake...zašto se to rade...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Citam i neverujem svojim ocima,a uvek se pitam zasto je to tako?A tako je i u realnom životu,da najviše kukaju i placu oni koji najviše imaju,postavlja se logično pitanje?zbog čega oni to rade?koji su im ciljevi i koristi od svega toga?zakljucak donesite sami!!!
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
A tko kaže da nije podieljeno, kada bi se objavilo nešto javno, završilo bi isto kao i ovo što hopcup radi, prestalo bi funkcionirati na taj način. Uvijek će biti onih koji znaju više i onih koji znaju manje, a bogami i onih koji ništa ne znaju ili neće da znaj, njima je dovoljna samo skripta od dvije riječi: "može lista"
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pusti nek pisu sta zele da nije bilo istina ono sto sma stavljao pokazivao uputivao nebi se niko bunio
ali zasto se sad bunu nije mi jasno ako je to sve ofucano i staro
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
A sta vi ste jedan mali krug koji je ok a sve ostalo bezveze .....ljiepo je napisao Miloš......plačite bakice, jel samo to i znati da radite....
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
I Nesto bih te pitao dal si ti imao kad uredaj recimo mag250 ili slican.Sta pise na poledini tog aparata,mac adresa tog uredaja,i sta ti radis isto ko da dijelis kartice od banke od nekoka to ti isto.Tako i mac od tv kad postavis.Imam saznanja da je forum kajgana i forum sultanovci prijavljen bas radi toga prijavio jedan bivsi policajac koji je clan kajgane ,videcemo kako ce se to sad odigrat bas sam znatizeljan.To nije znanje ti si izgubljen u ovome,nije to hobi za tebe to je boles,ovisnost,mrznja sve ti se nakupilo a nisi ni svijestan.Da mozes ti sad ispitivat u sebi ma sta je tome to nije istina,ali ja ti garantiram ti nemas vise zivot jednostavno te ovo sve progutalo.Nije bitno koliko ti sta postavis za mene to nista ne znaci jer si nesposoban nesto unistit.Ti nisi na tom nivou znanja.To ti kao da ides sa nekom curom vodiit ljubav i zadovoljis samo sebe a nju ne .To si ti gubitnik,ocajnik i jednostavno nemas zivot,visis ovdje po forumima citave dane i citas sta je ko napisao,to je bolest.Visenje cijele dane po forumima u 21 stoljecu je bolest modernog drustva
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Ako je sve to staro i zaostanato a vi ste toliko mnogo napredniji...zašto do sad to niste spodeljili sa ljudima tu ? (Jer ste cicije)
P.S. Kraljeva i princeze postoje samo u bajkama...
P.S. 2 Idite na crackingitaly i tamo kukajte kao stare bake...zašto se to rade...
na cracking itali nema uništavanja mac i stalkera, koliko znam tamo su samo m3u liste... razuveri me ako se varam... tamo su ljudi pametniji kao i na iptvpozitive i na serbianforumu, nećeš videti ovako nešto kao na sultanović forumu i kajgani.... znači ljudi su u pitanju. jbg :toe:
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Ajmo nek se vrate kraljeve i princeze...zaista je tužno kad covjek uvide koliko su puni sa zlobe....Sve je njihovo, sve oni znaju a najbolje znaju da kukaju kao stare bake....[DOUBLEPOST=1562060234][/DOUBLEPOST]
na cracking itali nema uništavanja mac i stalkera, koliko znam tamo su samo m3u liste... razuveri me ako se varam... tamo su ljudi pametniji kao i na iptvpozitive i na serbianforumu, nećeš videti ovako nešto kao na sultanović forumu i kajgani.... znači ljudi su u pitanju. jbg :toe:
A gđe vidiš ti mac adrese ?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
na cracking itali nema uništavanja mac i stalkera, koliko znam tamo su samo m3u liste... razuveri me ako se varam... tamo su ljudi pametniji kao i na iptvpozitive i na serbianforumu, nećeš videti ovako nešto kao na sultanović forumu i kajgani.... znači ljudi su u pitanju. jbg :toe:
Gde si bre ilijao88,jao,jao,nema te odavno,daj podeli nesto u pm.vidis da ljudi nemaju sta da glede!!!Samo da te pitam koliko bre nikova imas???Na svakom si bre forumu prisutan,sve vidis,sve znas i Jos uspes da dajes u pm.liste....:aplauz:majstore,kralju:cuc::cuc:
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
viđao sam... kao i način kako uništiti stalker... mislim ne razumem, dao im je sve i nije dovoljno koliko vidim, nema dalje priče, sve se svodi samo na glad.
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
morao sam da visim kako bi nesto novo naucio od tvoih postova ali sta znam uzalud su mi bili dani cekajuci tebe da nesto vazno izneses na videlina al nema veza vazno si nesto novo naucio od moje postove
a za to policija prijavljivanje mozes da lazes mala deca koi neznaju sta je to to ti sve kriminal biznis i nista vise
radio tv pretplata ima samo kod oblastenih kuca
sto uredno placaju danok na drzava
a ovo sto vi se bunite sve su kriminalci
i nista vise a medju nih si i ti ako imas neki svoj panel slucajno ap ad zaradis koi dinar od naroda a ustvari
kanali se daju tako sto spois satelit ili neki uredjaj koi sma placas i preko njega vuces kanale za panel :) a na taj crakin ili sta znam koj forum tamo su svi kraljevi posto
vam nedaju pravi izvor strimove za ad bi mogli sto vise naroda da avuku na forum
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2008
Мислења
666
Поени од реакции
134
Што треба за да се поврзат овие три работи? IMG_20190702_113546.jpg IMG_20190702_113619.jpg IMG_20190702_113642.jpg
Не можам ништо да гледам на тв упм.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom