Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
nije bas tako svaki server se gleda na drugaciji nacin
bitka ,dva brata, i jos 5 servera ja gledam tocno 6 mjeseci na moj nacin naravno i nema da stane dok korisnik placa to sto gazda bitke prica nek si na rep stavi:angel:
ovak, ja sam iptv poceo koristiti od prije pola godine, i još učim, korak po korak, pa samo kažem što sam primjetio, ovo što sam napisao konkretno funkcionira kod mypanel.tv, e sad posto na 3 tv-a imam libreelec/coreelec, zanimljiv je i f4m tester, samo je sranje sto ne funkcionira kod simpleiptv clienta, već samo kod playlist loadera koji nema epg, i daljinski ne radi kao kod normalne televizije
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Kod mene nema te opcije,odnosno nema je tamo gde je bila u starijim verzijama,kao sto je na v.04 b8 bilo.A da ti pravo kazem nije me to ni interesovalo,jer skeniram sa ovaj v0.4 b8.Vise se zezam sa ovim logovima i banerima.Ali evo izbrisao sam onaj post,ako sam pogresio:)
E sta sad tebi li da verujem ili na ovi
bobanku
 
Член од
31 март 2018
Мислења
47
Поени од реакции
65
Panelrazarac moze li jedna lista. Unapred hvala

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
ovak, ja sam iptv poceo koristiti od prije pola godine, i još učim, korak po korak, pa samo kažem što sam primjetio, ovo što sam napisao konkretno funkcionira kod mypanel.tv, e sad posto na 3 tv-a imam libreelec/coreelec, zanimljiv je i f4m tester, samo je sranje sto ne funkcionira kod simpleiptv clienta, već samo kod playlist loadera koji nema epg, i daljinski ne radi kao kod normalne televizije
To funkcionira na svakoj listi.Upotrebi malo vise maste u kombinatorici,.ts i .m3u8.Nije sve u prostoj zameni.Krenuo si dobro,jos mala imaginacija sa ostalim simbolima i dobices adekvatan rezultat.
 
Член од
26 септември 2016
Мислења
95
Поени од реакции
4

Tele2Web Tv Paid Android App For Free
Watch More than 700+ Live TV Channels free on your Phone and Tablet from across the world
**************





**************
Download LINK

 

Kajgana Shop

На врв Bottom