Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 февруари 2017
Мислења
240
Поени од реакции
32
Moze li neko da mi posalje neku postenu listu da secka i ne koci i ne prekida svakih 30 sekundi?Molim vas da mi neko posalje na pm, pozdrav svima :)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
kako mislis ukradene nekome tko je kupio?
sve te liste su nelegalne i ukradene od vlasnika kuća koje posjeduju kanale.
ako neko kupuje ukradeno, onda sto je cudno da se od njega posudi za gledati.
Hehe u pravu si to
Ima jedan dobar spanski film koji se zove pokradi lopova,

Aj Ne ZaEbAj
 
Член од
26 септември 2016
Мислења
95
Поени од реакции
4
Free IP TV 8500 CH beIN AR_FR_TR_ES_US_TH SPORTS-MOV+-OSN-Nova-OTE-CANALSAT-SKY IT-DE-UK-MEO-YES,...OTHERS
**********




**********
Download
[DOUBLEPOST=1515242482][/DOUBLEPOST]
Free IP TV 8500 CH beIN AR_FR_TR_ES_US_TH SPORTS-MOV+-OSN-Nova-OTE-CANALSAT-SKY IT-DE-UK-MEO-YES,...OTHERS
**********





**********
Download
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Samo sa pojasnim malo,jer ima veliki broj clanova sto nezna skoro nista o ovim iptv listama.Ako hocete da gledate tv kanale u kucu na tv sa porodicom morate kupiti listu,jer sve ove bitke,zdrave i ovu bracu sto dijele,sve su to ukradjene liste koje je neko kupio,i ta lista je namijenjena samo za jednu konekciju,znaci gledat ces listu bez prekida samo ako je gazda liste ne gleda u istom trenutku.Ja sam godinama placao iptv listu i u isto vrijeme onako iz hobija cackao oko drugih servera,
Ako nekome ne smeta da mu kanali prekida ja cu mu poslati kanal koji god zeli,
Ja licno najvise gledam domacu listu od par hiljada konekcija koju mi je kolega white_spirit dao ima pola godine,neke liste sa vise konekcija sam kasnije i ja pronasao na netu i one rade mjesecima bez greske,vecinom su to turske liste koje u sebi sadrze mnostvo kanala iz cijeloga svijeta.

Aj Ne ZaEbAj
ili da imas proxy listu,fast tv te dvije da neznam koliko ih se nakaci rade fenomenalno ,
 
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Od lopova ukrasti i nije neki grijeh.Pod uslovom da se time neces licno okoristiti-od toga zaraditi na bilo koji nacin.
Zato:PUNA PODRSKA svima koji kradu liste,ali ih onda DAJU LJUDIMA NA GLEDANJE!Naravno BESPLATNO!
Ima ih takvih i ovdje na forumu.Zelim im PUNO USPJEHA U RADU.Pa da svi uzivamo.
 
Член од
14 ноември 2017
Мислења
95
Поени од реакции
111
Samo sa pojasnim malo,jer ima veliki broj clanova sto nezna skoro nista o ovim iptv listama.Ako hocete da gledate tv kanale u kucu na tv sa porodicom morate kupiti listu,jer sve ove bitke,zdrave i ovu bracu sto dijele,sve su to ukradjene liste koje je neko kupio,i ta lista je namijenjena samo za jednu konekciju,znaci gledat ces listu bez prekida samo ako je gazda liste ne gleda u istom trenutku.Ja sam godinama placao iptv listu i u isto vrijeme onako iz hobija cackao oko drugih servera,
Ako nekome ne smeta da mu kanali prekida ja cu mu poslati kanal koji god zeli,
Ja licno najvise gledam domacu listu od par hiljada konekcija koju mi je kolega white_spirit dao ima pola godine,neke liste sa vise konekcija sam kasnije i ja pronasao na netu i one rade mjesecima bez greske,vecinom su to turske liste koje u sebi sadrze mnostvo kanala iz cijeloga svijeta.

Aj Ne ZaEbAj
Odprilike ti neznas bas puno o iptv listama i serverima
Lp
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Odprilike ti neznas bas puno o iptv listama i serverima
Lp
U pravu si ,neznam bas puno,znam da pronadjem za mene i eto podijelio sam par desetina listi na privatne poruke.
A panele ne razbijam.ja imam drugi ozbiljan posao,meni je ovo caskanje ,kao nekom facebook.

Aj Ne ZaEbAj
 

Kajgana Shop

На врв Bottom