Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nije bitka.... lista je poklonjena ;)

Edit

Auuu pazi stvarno bitka :D :D :D
Pozdrav
Ja ti velim da si slikao bitku to cu ti i tocno dokazat rasporedom kanala koji se tocno vide kao na bitki a moze se i vlasnik bitke ocitat ovdje dali je to njegova lista.Nema ni jedna lista isti raspored kanala
jedino ako nije plagiat.Jel si ti ikad nesto istinu rekao ili nekome dao u pravu kad nesto potvrdi.Ako imas jaci argument dokazi da nije bitka a ja ti velim da je i bas me interesira kome si ju poklonio izgleda nikome hahahah





Evo Sota cvrst dokaz.od tebe ljudi jedino mogu dobit sliku tvoga tv ili po koju fotografiju.
I cudno zar vise media future nije najaca lista sad ti bitka hahaha.Ja sam uvijek tvrdio da je bitka jaca od nje.Dokaz je samo videoteka pogledaj jednu ili drugu sve ce ti biti jasno.
Izgleda da tebe istina razjeda.Sretan ti Badnji dan i sutra Bozic Sota
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2012
Мислења
227
Поени од реакции
25
Дечки, може е глупо прашање, но кога стримам некој од линковите сто се со повеке канали на смарт тв ми мрзне после 30 секунди и морам стоп старт? некоја идеја? некое кодирање се случува или?
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Дечки, може е глупо прашање, но кога стримам некој од линковите сто се со повеке канали на смарт тв ми мрзне после 30 секунди и морам стоп старт? некоја идеја? некое кодирање се случува или?
Ako sam te dobro razumeo, stane ti slika posle 30 sekundi, verovatno je do linkova, nije do smarta...
Treba ti bolja lista druze...
 
Член од
12 февруари 2012
Мислења
227
Поени од реакции
25
Pa to je bila ona zadnja lista sto sam naso na ovu grupu. al mi radi isto i na VLC, radi 30sec onda ide na sledeci kanal
 
Член од
12 февруари 2012
Мислења
227
Поени од реакции
25
druze, nov sam u ove vode :) skinuli su nas Discovery channel, pa konto nesto da potrazim na netu da vidim kako idu stvare :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom