Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ma ti si neki strašan baja, 1754 liste, svaka ti čast.Jesi ti onaj isti što dijeli 10 usera za viet pa se niko ne javi da zahvali a usput i razvaljuješ panele. Ti si meni idol, ja bi te odma u VIP stavio i smjenio onog Bokija neznalicu :LOL:
Za ovo ima da dobis listu da gledas do penzije konacno jedna da ti je onako pola/pola:aplauz:
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Е сега некој стручњак да ти го најде јузерот и лозинката и да ја подели. Оној кој ќе ја добие ќе рече фала царе и по некое време листата престанала да работи. Одозгора прати ми друга листата престана да ми работи како да е негова. Кој е тука е тука просјак, а кој цар.
Ma nema nista da dobije evo Burman nasal u nekoliko box Nettvplus ali sa niko nedeli sam si gleda znaci to je pametan clan sta ima stavi u racunar i izkoristi kad mu treba a ne kao neki odmah trci da stavi na forum.Znaci on je цар ali sa mozak u glavu i drzi svoje zarstvo kako treba.
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Hајлесно е друг да се обвини за некоја работа,а и тие што обвинуваат и тие ги прават истите работи.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Е сега некој стручњак да ти го најде јузерот и лозинката и да ја подели. Оној кој ќе ја добие ќе рече фала царе и по некое време листата престанала да работи. Одозгора прати ми друга листата престана да ми работи како да е негова. Кој е тука е тука просјак, а кој цар.
Разликата е што човекот има увид на тоа што јас го гледам.. и дали ја проширувам мрежата (им
ја давам мојата плеј листа на повеке). На почетокот не го знаев ова и бев блиску до банирање.. Сега листата само јас си ја гледам и ја користам на тв, пц и тел.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ma nema nista da dobije evo Burman nasal u nekoliko box Nettvplus ali sa niko nedeli sam si gleda znaci to je pametan clan sta ima stavi u racunar i izkoristi kad mu treba a ne kao neki odmah trci da stavi na forum.Znaci on je цар ali sa mozak u glavu i drzi svoje zarstvo kako treba.
Sad cu da ga zicam imas pivu za ovo:D
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Ma nema nista da dobije evo Burman nasal u nekoliko box Nettvplus ali sa niko nedeli sam si gleda znaci to je pametan clan sta ima stavi u racunar i izkoristi kad mu treba a ne kao neki odmah trci da stavi na forum.Znaci on je цар ali sa mozak u glavu i drzi svoje zarstvo kako treba.
A, da nisi malo preter'o, al' ako cemo istinu .... ?! :D :pos:Kazes car ! :cool:
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Последно уредено:
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Pivo moze i tebi i Pifi-ju, listu ne dam ! :P[DOUBLEPOST=1481838827][/DOUBLEPOST]
Valjda ti necu "naskoditi" sto sam te pozdravio, zbog onog komentara na sf-u ! ;)
Evo ti poklon Total TV na udp adresa blize do tebe pusten u
Romania.
Daem ti 10 dana da go nadzjes kako vidis ima ljudi kao Sota koj placat za ovo a ima i drugi koj nista ne placat tako odmah stajes u grupama Balkan VIP a ne neki lokalac SF VIP.Ako go ne nadzjes javi se posle 10 dana da ti go poklonim za nova godina.hehehehehe Screenshot - 15_12_2016 г.png
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Evo ti poklon Total TV na udp adresa blize do tebe pusten u
Romania.
Daem ti 10 dana da go nadzjes kako vidis ima ljudi kao Sota koj placat za ovo a ima i drugi koj nista ne placat tako odmah stajes u grupama Balkan VIP a ne neki lokalac SF VIP.Ako go ne nadzjes javi se posle 10 dana da ti go poklonim za nova godina.heheheheheПрегледај го приврзокот 161700
mislis da ce trazit ,sad ce lokat 10 dana i onda ti se javit:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom