Има ли уште активни играчи?

Макед0нер

Red Devil
Член од
7 март 2012
Мислења
583
Поени од реакции
389
Абе јас се заразив у ПМ али шибам и е-сим таму е интересно македонци против македонци се тепавме кај го има тоа :vozbud::vozbud:
 
Член од
12 април 2012
Мислења
132
Поени од реакции
316
Има ама не сум ептен активен по цел ден да киснам :)

Ако сака некој нов да се регистрира КЛИК ни требаат нови еМакедонци.
 
На врв Bottom