Изложба на ретро автомобили CONCOURS D’ELEGANCE SOFIA

Член од
8 ноември 2009
Мислења
104
Поени од реакции
19
И тие што немаа возила, имаат регулирано со закон увоз на олдтајмери. Ние ни тоа го немаме.
Имаме закон за увоз на олдтајмери ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom