ИТ фирми и пракси во Скопје

Член од
3 мај 2021
Мислења
3
Поени од реакции
0
Dechki znae nekoj nesto za praksata vo Asseco ??
Trae 1 mesec nekako malku za praksa sto mislite?
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
5.748
Поени од реакции
6.240
Здраво, доколку некој има билокакви информации или искуство поврзано со фирмите CodeIT Solutions & Itgma, не би било на одмет да ги сподели (по можност да биде во најскоро време). Слободно исконтактирајте ме во иМбокс или тука :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom