ЗАПОЧНУВАМЕ СО ПРИЈАВИ ЗА ФИФА 11

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
10.876
Поени од реакции
8.510
сакаш да бидиш организатор на лига што отвораш тема?
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.059
Поени од реакции
6.224
Темава ја преместив од Фудбал во соодветниот подфорум, пошто не и беше таму местото.

Продолжете си он топик.
 

JOE

madrid madrid y nadie mas!
Член од
31 март 2007
Мислења
2.952
Поени од реакции
399
se prijavuam jas racunajte na mene :)
 
На врв Bottom