Животни (видео)

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.108
во јапонскиот град Нара елените од градскиот парк се поклонуваат исто ко јапонците на минувачите кои ќе им подадат нешто за јадење

 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.933
Поени од реакции
12.541(океј, знам дека песната е дебилна, ама папагалов е смешен:)) )
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.400
Поени од реакции
2.921
Незнам дали некој го има ставено, ама кучево е закон :cuc:
 
L

Lu

Гостин
Сонценце мило :love:
Ете тоа е таа приврзаност, по 2 години првпат ја гледа газдарицата, и ете го тој излив на емоции, дури и изгуби свест од пресилните емоции и возбуда.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom