Жени, зошто се шминкате?

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.271
Поени од реакции
22.532
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.380
A ZASTO A ?

ODGIVORIMU BA COEKOT
Автоматски споено мислење:


Го депилираме патлакот за да не се буните дека лапате влакна додека го пушите.

Иначе строго афро од седумдесети. :icon_mrgr:
Тоа не е шминка, тоа е воена боја за кога се спремаме за битка за приплод.
 
Ф

Флеш

Гостин
Имам чуство додека Џонтра е педер у душа, хомо.... Чим мава тажни емотикони на машкиве постови на темава и башка шо му се ружни Адриана Лима и Викторија Лоба ,шо ја би ги ебел, женско си е женско сепак . Џонтра ми е ептен геј . Неочекувано од мушко ко него o_O
 
Член од
3 јануари 2023
Мислења
7.301
Поени од реакции
4.700
Имам чуство додека Џонтра е педер у душа, хомо.... Чим мава тажни емотикони на машкиве постови на темава и башка шо му се ружни Адриана Лима и Викторија Лоба ,шо ја би ги ебел, женско си е женско сепак . Џонтра ми е ептен геј . Неочекувано од мушко ко него o_O
Како викаше Цацко, педери има колку сакаш, пари нема.
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Значи темите не ми се за на газ да паднеш. Значи не си у право. Назад враќај ја тогаш темата каде беше првично отворена, на Љубов И Секс. Ако сакаш твојов форум да ти живне, 1)најди си тема сама, 2)отвори ја и 3)дискутирај, ама пошто си мрза, љубоморна и не те бива за ништо повеќе од постови со по две реченици и/или слика ти не си способна ни за првото ни за второто ни за третото.
 
Член од
3 јануари 2023
Мислења
7.301
Поени од реакции
4.700

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.779
Поени од реакции
21.187
Внучко Неподобен, кај ти ја фрлиле темава, едвај ја пронајдов...
Najverojatno Lusi, taa e operisana od moderiranje i toa uspesno bi rekol :sneaky:.
Uste fali temata za Livadarkite da ja prefrli vo Zivotni i Milenici posto Lusi i se e mozno :facepalm:.
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Внучко Неподобен, кај ти ја фрлиле темава, едвај ја пронајдов...
Злате сака да дипломира на факултетот за курназлук, тетките го собрале у ќоше со поплаки какви теми отварам (шо не им се читаат, рака на срце и не читаат нашиве тетки баш многу) и овој “оп, шанса да покажам каков курназ сум преку тивок бан“.
@мкд владе не викај двапати, на тетките им врие од муабетот шо се разврза на таа тема, некој ден стварно ќе иде на Животни и Миленици.
П.С. Ќе им честитам осми март на подфорумот Оперативни Системи и Хардвер.
 
Член од
3 јануари 2023
Мислења
7.301
Поени од реакции
4.700
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Едно морам да признаам, имаш смисла за хумор...
Но, како и да е, да си појдеш у црква, да си запалиш свеќа и три пати „Оче наш“ да го испеиш.
Едно само да признаеш?! Уф има многу да ми признаваш, не само хуморот.
А за ова непокането делење “совети“ (твоево за одење в црква, други посакале вака да ми делат “совети“) како сум ги дарувал другите така ќе те дарувам и тебе: дамите првин, првин ти.
 
Член од
3 јануари 2023
Мислења
7.301
Поени од реакции
4.700
Едно само да признаеш?! Уф има многу да ми признаваш, не само хуморот.
А за ова непокането делење “совети“ (твоево за одење в црква, други посакале вака да ми делат “совети“) како сум ги дарувал другите така ќе те дарувам и тебе: дамите првин, првин ти.
Не се секирај за мене, секоја недела сум в црква... смирува атмосферата и миризбата на темјан.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom