Ерик Клептон

Член од
10 декември 2010
Мислења
72
Поени од реакции
4
Исто така невидено предобри песни: Lonely Stranger, Running on Faith, Old Love, Someone Like You..човеков нема песна што не му е добра, артист во вистинска смисла на зборот :))
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.992
Мало боц до хардкор провакс крилото. Знаете дека ве сакам. :love:
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.510
Поени од реакции
19.974
"На сфи вас омилени гитаристи су ви Слеш,Џими Пејџ,Сантана,Ван Хален,Ерик Клептон,Гилмор,Чак Бери....
А на сфи овија ги е Џими Хендрикс"

Изјава на Ерик Клептон

Замисли презиме да ти е Клептон,а никад ништо да не украдеш :icon_mrgr:

Мене омилена ми е...

 

Kajgana Shop

На врв Bottom