Елена Ристеска претепана во Интермецо

Статус
Затворена за нови мислења.

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.473
Поени од реакции
22.898
Точно е типот со тетоважи има влегувано цел во Елена ... 100% апссолутно. Ахх можеше да се среди таа навреме . . . ама сега касно е.
u redu e stefan, spremi edna violetova i ke ja naredime... pa ti sreduvaj ja posle toa
 
Член од
25 октомври 2013
Мислења
157
Поени од реакции
255
Бреј го досираа форумот. Еленче зошто правиш лоши работи?
Автоматски споено мислење:

"Елена Ристеска" златна е таа. Дијамант златен . Наша дама тротоара.
 

Attachments

Последно уредено:
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom