Еврејска заедница во РМ.

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.416
Поени од реакции
8.934
Ако мислиш да создаваш христијани и да преобратуваш луѓе ... Тешко таа мисија тука
Истото важи и за преобратување на луѓето во Телетабиси овај Телемити де понекогаш и сатанисти си ги нарекувам.
 

ovs

Член од
4 јануари 2021
Мислења
288
Поени од реакции
413
Венчални прстени на евреи жртви од холокаустот убиени од христијани.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom