ЕУРО 2020 - Група Ф (Франција, Германија, Португалија, Унгарија)

Кои две репрезентации ќе се пласираат понатаму?


  • Вкупно гласачи
    19
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.128
Поени од реакции
21.127
Sane koj bot e neverovatno

Gesendet von meinem KB2003 mit Tapatalk
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.864
Поени од реакции
4.361
Ocaen debilov Sane, ke bea 1vo mesto vo grupata da ja realizirase 100% sansa idiotot.
Vaka neka ispadnat od pacerite Anglija na Vembli.
Use pa topka zadrzuvaat i se raduvaat na nereseno, ocaj za germanska reprezentacija vakov pristap da se raduvas i da trosis vreme so ungarcive.
 
Член од
19 март 2013
Мислења
2.013
Поени од реакции
2.316
Франција рутински со Швајцарија , Англичаниве имаат шанси да се одмаздат за 2010 , а на Португалија Господ нека им е на помош.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.211
Поени од реакции
61.464
Ова ми делуваше дека е пенал на крај од Бруно... каква среќа за Португалија.
 
Член од
19 ноември 2020
Мислења
2.524
Поени од реакции
9.405
Sane koj bot e neverovatno

Gesendet von meinem KB2003 mit Tapatalk
Најпреценет играч што дошол во Баерн. Цела сезона е дрво, само си џогираше по таа десна линија на најбитните утакмици и за ништо не го биваше.
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
И ја мислам дека ќе ги тепаат. Англичаните од страв само ќе бидат елиминирани. Подобро Франција да им се паднеше.
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.128
Поени од реакции
21.127
Ако ја тепа Германија Англија може лесно до финале да стаса.


Gesendet von meinem KB2003 mit Tapatalk
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.464
Поени од реакции
20.989
Англија ќе игра финале.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.214
Поени од реакции
57.199
Ако ја тепа Германија Англија може лесно до финале да стаса.


Gesendet von meinem KB2003 mit Tapatalk
Колку е појака левата страна од десната... мора некои промени да направат, секое првенство е вака, едната страна дава многу полесен пат од другата.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom