Договарање за Garena Партии?

Член од
10 септември 2010
Мислења
273
Поени од реакции
25
Само добри играчи и не ливери....
 

Septimus

Dota moja Simpatija
Член од
12 мај 2009
Мислења
24
Поени од реакции
0
Ajde momci ako ste za dobra igra 5v5 da se sobereme so vikate ? :)
 
На врв Bottom