Депилација

  • Креатор на темата Ece
  • Време на започнување

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Има тема за мажите, а не најдов слична тема за жените, па затоа ја отварам оваа тема.
Па ајде жени, колку често се депилирате и со што?
Мислам на сите делови од телото каде што ние жените се депилираме: под пазувите, нозете, рацете... Ајде да ве видам. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom