Денационализација - помош?

Член од
16 септември 2015
Мислења
2
Поени од реакции
1
Pozdrav svima :)

Mi smo iz Srbije a moja baka je iz Bitolja a dugi niz godina zivi u Krusevcu. S obrizom da ona ima 84 godina zamolila me je da pronadjem telefon Depozita gde drzava Makedonija uplacuje novac na ime denacionalizacije a kako bismo se informisali o statusu uplate. Koliko znamo sa tog depozita se novac prosledjuje u banku.

Nazalost nismo uspeli da pronadjemo na internetu nista vezano za taj Depozit pa vam zato i pisemo, izvinjavamo se unapred na uzmenimiravanju ali zaista se tesko snalazimo na google.

U vezi denacionalizacije, postoje tri naslednika, 2 naslednika iz Bitolja (nasi bliski rodjaci) su dobili novac a mi jos uvek cekamo. Baka je ovlastila sestrica za sve te poslove s obzirom da ima dosta
godina a zivi u Krusevcu, svi su dobili novac pre 3 meseca a mi jos uvek cekamo, a kako se rodjak ne javlja dovodimo u sumnju dosta stvari.

Zvali smo Skopsku banku ali nismo dobili potvrdu da je bilo kakva uplata legla na taj racun. Postali smo malo ocajni pa nam je jedino preostalo da pokusamo da dobijemo taj depozit. Znamo za depozit jer se rodjak preko njega informisao za status uplate i dobio je tacan datum uplate. Sve se tako i dogodilo a kao sto vidite samo kod nas postoji problem.

Da li mozete pomoci oko broja telefona?

Hvala puno svima unapred :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Pozdrav svima :)

Mi smo iz Srbije a moja baka je iz Bitolja a dugi niz godina zivi u Krusevcu. S obrizom da ona ima 84 godina zamolila me je da pronadjem telefon Depozita gde drzava Makedonija uplacuje novac na ime denacionalizacije a kako bismo se informisali o statusu uplate. Koliko znamo sa tog depozita se novac prosledjuje u banku.

Nazalost nismo uspeli da pronadjemo na internetu nista vezano za taj Depozit pa vam zato i pisemo, izvinjavamo se unapred na uzmenimiravanju ali zaista se tesko snalazimo na google.

U vezi denacionalizacije, postoje tri naslednika, 2 naslednika iz Bitolja (nasi bliski rodjaci) su dobili novac a mi jos uvek cekamo. Baka je ovlastila sestrica za sve te poslove s obzirom da ima dosta
godina a zivi u Krusevcu, svi su dobili novac pre 3 meseca a mi jos uvek cekamo, a kako se rodjak ne javlja dovodimo u sumnju dosta stvari.

Zvali smo Skopsku banku ali nismo dobili potvrdu da je bilo kakva uplata legla na taj racun. Postali smo malo ocajni pa nam je jedino preostalo da pokusamo da dobijemo taj depozit. Znamo za depozit jer se rodjak preko njega informisao za status uplate i dobio je tacan datum uplate. Sve se tako i dogodilo a kao sto vidite samo kod nas postoji problem.

Da li mozete pomoci oko broja telefona?

Hvala puno svima unapred :)
http://www.katastar.gov.mk/mk/Page.aspx?Id=185&m=1529
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Каков бре црн катастар?!
Чим чека пари да му легнат пари во банка, значи дека има обврзници, за чиј статус треба да му одговори Централниот депозитар за хартии од вредност.

http://www.cdhv.mk/
 
Член од
16 септември 2015
Мислења
2
Поени од реакции
1
Pozdrav drugari,

hvala Vam svima na pomoci.

"Централниот депозитар за хартии од вредност" je pravo mesto na koje smo se informasali.

@Ilumious
Nema potrebe da se vredjamo, pitao sam za pomoc.
Ovo je forum a to je valjda mesto na kome cove moze da se informise ako mu nesto treba.
Ako ti ne odgovara tema ili je nesto drugo u pitanju jednostavno preskoci temu, nema potreba za zluradim komentarima.

Hvala jos jednom svima! ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom