Да донираме за малиот Антонио!

Член од
24 април 2008
Мислења
8.347
Поени од реакции
7.284
ТРАНСАКЦИСКА СМЕТКА: 270700035393309
Жаклина Маврова
ХАЛКБАНК АД СКОПЈЕ

http://makedonijainfo.com/spodeluvajte-site-2-ipol-godishno-strumichanche-boleduva-od-leukemija-da-donirame-za-maliot-antonio/

СПОДЕЛУВАЈТЕ СИТЕ: 2 ИПОЛ ГОДИШНО СТРУМИЧАНЧЕ БОЛЕДУВА ОД ЛЕУКЕМИЈА, ДА ДОНИРАМЕ ЗА МАЛИОТ АНТОНИО!

June 21, 2017

Од граѓаните на цела Македонија бараме да бидат хумани како и секогаш!

Станува збор за малиот Антонио Мавров кој боледува од леукемија и бараме целосна поддршка од вас како ние, така и родителите на Антонио да можат да се соберат средствата и Антонио да отпатува за лекување.

Ги замолуваме повторно сите хумани луѓе да донираат на следната транскакциска сметка или доколку сакате лично да ги исконтактирате родителите на Антонио тоа може да го сторите на следниот телефонски број: 078 567 243

ЗА ОНИЕ КОИ САКААТ ДА ДОНИРААТ ОД МАКЕДОНИЈА ТОА МОЖЕ ДА ГО СТОРАТ НА СЛЕДНАТА ТРАНСАКЦИСКА СМЕТКА:270700035393309 ХАЛКБАНК АД СКОПЈЕ Жаклина Маврова

Извор: Струмицаденес
 
Последно уредено:
На врв Bottom