Дали собира некој сликичи за Нинџа желки албум?

Член од
20 мај 2021
Мислења
2
Поени од реакции
0
Дали собира некој сликичи за Нинџа желки албум?
 

Мацо_Д()

Бизнисмен
Член од
23 ноември 2015
Мислења
296
Поени од реакции
98
Teenage Mutant Ninja Turtles беа актуелни пред 30 години, исто така и албумите и Ариел. Да не си задоцнил/а малку, а?
 
Член од
20 мај 2021
Мислења
2
Поени од реакции
0
Teenage Mutant Ninja Turtles беа актуелни пред 30 години, исто така и албумите и Ариел. Да не си задоцнил/а малку, а?
[/QUOTE
Ne bi rekol deka sme zadocnile bidejki sekoja godina ima po nekoja nova serija ili nov album na istiot. Momentalno vo knizarnica Svet se prodavaat Teenage Mutant Ninja Turtles Nickelodeon na Panini oficijalen album, isto taka ima i od Spiderman i od mnogu drugi.
Автоматски споено мислење:

Каков е тој албум?
Albumot se vika Teenage Mutant Ninja Turtles Nickelodeon oficijalen na Panini
 

Kajgana Shop

На врв Bottom