Дали жените играат Counter Strike?

Ann.

Queen of Nature
Член од
27 април 2006
Мислења
504
Поени од реакции
50
Јас играм на Max Arena од Т-home серверите. Најчесто ме има на Max Adsl Only ... играм со истиов ник... Ice Queen, па ако е некој за... се пукаме таму ;) И не сум noob :)
 
Член од
4 јуни 2013
Мислења
1
Поени од реакции
1
Да.. пример јас играм по 12-13 саати на ден :/ :place:Играм само на AWP сервери, а public сум тапа :) Иначе сеа играм на max аrena, fatality, midnight, MILF. Порано многу играв на: oscar awp, e-sport awp, veleski awp итн:)
 
Член од
4 јуни 2013
Мислења
1
Поени од реакции
0
Pro :) хехе те имам видено на овие сервери.. порано така поминував.. кога и да влезев ти беше таму .. како не излезе еднаш :) Иначе газиш.. само продолжи така :)
 

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
965
Поени од реакции
535
Јас играм на Max Arena од Т-home серверите. Најчесто ме има на Max Adsl Only ... играм со истиов ник... Ice Queen, па ако е некој за... се пукаме таму ;) И не сум noob :)
n00b си како не си не лажи :D
 

Arwen Undómiel

don't quit the chase
Член од
28 јануари 2016
Мислења
183
Поени од реакции
429
Играм source веќе 2 ипол години редовно, а под редовно мислам секој ден. Веќе година ипол сум и админ на моментално најголемиот public Балкански сервер - BGA (Balkan Gaming Arena). На серверот играат луѓе од цел Балкан, така да, слободно кој сака нека дојде, нека игра. Не знам дали е дозволено да се оставаат ip адреси, јас ќе ја оставам во линк, доколку е забрането, се извинувам однапред. Па... се пукаме!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom