Дали "ДРОГАТА" е погрешно разбрана?

Член од
8 јуни 2006
Мислења
85
Поени од реакции
1
a od heroin od 3 pat zavisnik a mozi i od 2 ama od 1 nema sansi nikakvi

a jas bi mu preporacal na sekoj da pr marihuana
da vidi kako e
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Paid Killer напиша:
a od heroin od 3 pat zavisnik a mozi i od 2 ama od 1 nema sansi nikakvi
Од муабет со зависник од хероин
Брат беше толку добро чувството што ме тераше самото по себе пак да се удрам, не си свесен како ти е само......еј колку и да беше убаво жити мене не пробувај
Џабе џабе џабе празни муабети, нека е убаво незнам колку, кога секојдневно ги гледам како се мачат, какви глупости прават само за да земат една „паковка„ хероин. Морници ме лазаат кога ќе помислам на таа работа а камоли некогаш да ја земам
 
Член од
12 јуни 2007
Мислења
55
Поени од реакции
0
Дечки да бидам искрен вечерва од вас многу работи научив што планирав едно време да ги направам... Али со вечерашниов муабет сосема ми го сменивте мислењето...
Ви благодарам на сите што на некој начин ми го спасивте животот...
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Шо бе сакаше да се удриш у вена? Или да „снифаш„ гипс што го шиткаат како кокаин?
 
Член од
11 февруари 2006
Мислења
1.744
Поени од реакции
0
Јоцеееее .. Пробај бело !!!!! едно време ми беше животна желба ..

А .. иначе .. зависник од хероин си и пред да почнеш да го користиш ..
Како што кажав .. шмркаш кокаин .. немаш кеш .. и идеш на поефтино а јако т.е. хероин .. и готов си брачко
 
Член од
11 февруари 2006
Мислења
1.744
Поени од реакции
0
точкест напиша:
Шо бе сакаше да се удриш у вена? Или да „снифаш„ гипс што го шиткаат како кокаин?
Ја ќе му најдам добар:wink:
 
Член од
8 јуни 2006
Мислења
85
Поени од реакции
1
nemav namera da zemam jas heroin a za to deka umot te tera za sledniot pat zam po to so marihuanata oti togas ti e se polno ramno nikoj nemozi da te iznervira ili bilo so barem ti znajs
 
Член од
12 јуни 2007
Мислења
55
Поени од реакции
0
Не бе брачкооо не зимам тоа СР*ЊЕ па цел свет нека се преврти ако сака...
Сум казал јас... Се што е бело нечини... Единствено секер во прав :):):)
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Добар гипс:pos: еј Инсејн пер ај да си проќутиме и јас и ти да се напраиме поштени и чисти ко солзи на форумов. Ништо немаме пробано бе ние само се филмаме ние по цеееел ден читаме лектири, јадеме грицки и пиеме 100% природен сок од портокал. Каков алкохол какви цигари КАКВА ДРОГА БЕ
 
Член од
11 февруари 2006
Мислења
1.744
Поени од реакции
0
а брашно бе ??


Избегавме од темава .. Бети ми писка дека ќе не брише:cry:
 
Член од
11 февруари 2006
Мислења
1.744
Поени од реакции
0
Мешаме и Вива со Нектар .. многу е јако брат... ти се врти .. паѓаш во бедови .. не пробувај
 

Kajgana Shop

На врв Bottom