Греење со пелети

Член од
27 јули 2008
Мислења
71
Поени од реакции
6
Користам био енерџи поинт пелети А2 класа и не сум задоволен од нив. Загревам од 8-12 саати дневно и премногу пепел создават, горилникот е преполн а секое утро го чистам. Треба да земам пак, при крај сум со овие па некое позитивно искуство со некои други пелети.
ПС: За со достава до Штип :)
Ekolife A1 - sekoj 4 den se cisti imas i eko step portokallova boja na peleti.
 
На врв Bottom