Гоце Делчев

Член од
29 март 2024
Мислења
385
Поени од реакции
773
Бугарските архиви имааат објавено голем број онлајн писма и документи поврзани со Гоце Делчев. Незнам кој од овие во оригинална форма ги имаме ние. Знам дека се 33 на број.
Тие кучиња колку фалсификати имаат направено и самите не се свесни
 
Член од
24 април 2024
Мислења
469
Поени од реакции
885
 

Kajgana Shop

На врв Bottom