Гледачот Дуле од Велес

V64

Член од
9 февруари 2011
Мислења
13
Поени од реакции
0
Јас успеав да закажам кај Дуле,имам мака...прв пат одам...па ако сака некој да ми каже во колку часот започнува со гледање...јас сум број 17 по ред за да знам кога да тргнам..бидејќи сум од Скопје.Ви благодарам
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Јас успеав да закажам кај Дуле,имам мака...прв пат одам...па ако сака некој да ми каже во колку часот започнува со гледање...јас сум број 17 по ред за да знам кога да тргнам..бидејќи сум од Скопје.Ви благодарам
Биди кај него кај 12 часот...не од друго..на многу пати знае да ги врати луѓето..имаш просторииче со ѓумбе така да не се секирај нема да бидеш на ладно...поздрав и се надевам ќе ти помогне...:uvo:
 

V64

Член од
9 февруари 2011
Мислења
13
Поени од реакции
0
хммм..јас имам закажано на 21ви...вечерта на 20ти би требало веке да сум таму?

--- надополнето ---

хммм..јас имам закажано на 21ви...вечерта на 20ти би требало веке да сум таму? или на 21ви на пладнето?
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
хммм..јас имам закажано на 21ви...вечерта на 20ти би требало веке да сум таму?

--- надополнето ---

хммм..јас имам закажано на 21ви...вечерта на 20ти би требало веке да сум таму? или на 21ви на пладнето?

попладнето попладнето... па коа ќе си доеш коа ќе те просветли сподели искуство тука
 

V64

Член од
9 февруари 2011
Мислења
13
Поени од реакции
0
bev kaj dule..covekot e na mesto,mi pogodi dosta raboti,mi rece da zemem voida od edna crkva i sto e najtragicno ne go prasav sto da pravam so vodata... :S ako imal nekoj slicna situacija neka pomogne :))
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
bev kaj dule..covekot e na mesto,mi pogodi dosta raboti,mi rece da zemem voida od edna crkva i sto e najtragicno ne go prasav sto da pravam so vodata... :S ako imal nekoj slicna situacija neka pomogne :))
па зависи од проблемот што го имаш..миј се навечер,постелата прскај ја..шо знам шо да ти кажам..
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.345
Поени од реакции
75
Дуки само лоши работи кажуа чоеко :)
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Пророштвото негово на вујкоми и вујнами што им го кажал : ЖЕна по име Олга тешко на неа, жена по име Милка пазетесе од неа.

После 2 месеци Милка прабабами добива Склероза со сериозни размери.
После 6 месеци бабами Олга паѓа крши бутна коска и прави операција и добива 4 штрафа, ене ја лега неподвижна во наредните неколку месеци.


САкам да одам кај тој човек иако сум неверувам, ама ипак страв ми е од тие негови зборови.
 
V

Vollstandig

Гостин
Пророштвото негово на вујкоми и вујнами што им го кажал : ЖЕна по име Олга тешко на неа, жена по име Милка пазетесе од неа.

После 2 месеци Милка прабабами добива Склероза со сериозни размери.
После 6 месеци бабами Олга паѓа крши бутна коска и прави операција и добива 4 штрафа, ене ја лега неподвижна во наредните неколку месеци.


САкам да одам кај тој човек иако сум неверувам, ама ипак страв ми е од тие негови зборови.

Изгледа не си слушнал за пласибо ефект.
И јас би ти гледал, им го знаам начинот нивни како гледаат па можам комотно и јас да се направам еден гледач. Лесно е и едноставно.
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Изгледа не си слушнал за пласибо ефект.
И јас би ти гледал, им го знаам начинот нивни како гледаат па можам комотно и јас да се направам еден гледач. Лесно е и едноставно.
Милка е името на прабабами од детството, само ние домашните го знаеме тоа... како тоа ќе се објасни?
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
валјда дознал, некој се искажал несакајќи..
не дека ја му веруам..ама и ти ли си од тие шо мислат дека он праќа шпиуни да дознаваат информации?:pos::pos:
 
V

Vollstandig

Гостин
не дека ја му веруам..ама и ти ли си од тие шо мислат дека он праќа шпиуни да дознаваат информации?:pos::pos:
Не туку дека психолошки ги фаќа луѓето сами да ја кажат вистината незнаејќи.
Откако еден илузионист ми направи трикови со карти, и да ја смени картата што ја држам враце, без да го сетам, отогаш јасно ми е дека некој како дуле и ред други можат да ти напрат некоја финта да се искажиш без да сетиш. Не велам за хипнози туку психолошка финта, низ разговор...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom