Глас за Перо Антиќ - Македонец на NBA ALL STAR

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Член од
3 декември 2013
Мислења
19
Поени од реакции
8
еееее црнчево лупа баскет по 7 саати на ден, не седи во дискотеки па да е успорен снимак :)
MI SE DOPAGJA OVA; NE MORA DA SE BARA PRICINATA I REZULTATOT SEKOGAS, NEKOGAS E DOVOLNO SAMO DA SE SAKA, MECTAE I VERUVA, PA REZULTATITE DOAGJAAT SAMI PO SEBE, SAMO NAPORNA RABOTA I NEMA SRAMOTA.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom