Генерална дискусија ОИ Рио 2016

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
78.986
Поени од реакции
168.161
Спидо го раскинале договорот со Рајан Лохти поради недолично однесување.
 
На врв Bottom