Во која игра сте цар?

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
29.675
Поени од реакции
38.679
у пичку матер, изглеа сум у тетрис цар, а и у MEMMOIR 44
 
Член од
15 јануари 2011
Мислења
2.947
Поени од реакции
4.194
World of Warcraft додека играв...
Доминација максимална во PvP.
 
На врв Bottom