Вашите eRepublik профили

Член од
26 август 2011
Мислења
94
Поени од реакции
33
Член од
26 август 2011
Мислења
94
Поени од реакции
33
Аман бе... што правиш ти :) Ја 2години играм, почнав со 2-3 профила,ама одма ги откажав... еве неам никаков проблем :)
Не е фер бе ова :D Ако јас пак ќе почнам, само сега преку proxy или скриена ip преку Google Chrome. Ќе смислам јас нешто. ;) :D :D
--- надополнето: Sep 3, 2011 11:13 AM ---
Аман бе... што правиш ти :) Ја 2години играм, почнав со 2-3 профила,ама одма ги откажав... еве неам никаков проблем :)
Не е фер бе ова :D Ако јас пак ќе почнам, само сега преку proxy или скриена ip преку Google Chrome. Ќе смислам јас нешто. ;) :D :D
 
Член од
26 февруари 2012
Мислења
38
Поени од реакции
17
аааа значи се сечка на коцки и се срка.. :eek:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom