Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

Член од
8 јануари 2020
Мислења
432
Поени од реакции
1.201
Честитки, вредеше цело чекање и нервози (y)
Фала многу друже, така е !!!
Автоматски споено мислење:

Cestito so zdravje da si go koristis
Фала да си дочекате сите друженце
Автоматски споено мислење:

Ајдееее сите од Декември да се јават !!!!
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
432
Поени од реакции
1.201
Член од
9 јануари 2018
Мислења
14
Поени од реакции
26
Фала ти многу најмногу Паленце !!!!! После 8 години луѓе не ми се верува !!!!!! ФАЛА ВИ НА СИТЕ ЗА ПОДРШКАТА!!! СИТЕ ДА СИ ДОЧЕКАТЕ НЕОПИШЛИВО ЧУВСТВО !
ПС: ИМАМ МАЈСТОРИ ДОМА, КОГА СКОКНАВ ОД СРЕЌА СЕ ИСПЛАШИЈА ЛУЃЕТО ХАХАХАХАХХАХА
Cestito I samo Napred :)
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
432
Поени од реакции
1.201
Еве ја и мојата драматургија.
2012 Октомври прв пат поднесов преку 1 братучетка(со таткоми двајца преку нејзините документи)
2013 Март Интервју
2016 Мај Отказ а на таткоми УКАЗ
2016 Октомври поднесов по втор пат поднесов со документите од таткоми веќе
2018 на 26 Фебруари на интервју
2019 на 26 Септември промена во ФИНАЛНА
2019 на 10 Декември промена во ПОЛОЖИТЕЛНО
и денес 13 Октомври 2020 УКАЗ
СО СРЕЌА НА СИТЕ И ФАЛА ВИ МНОГУ !!!!!
 
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2020
Мислења
432
Поени од реакции
1.201
cestitki, konecno i kaj tebe, mnogu mi e milo... sega e najubavo custvoto.. poz
Фала ти многу друженце и ти да си дочекаш, сите да си дочекате. Абе чувството е закон, но навиката останува, уште си го проверувам статусот не ми се верува и сама се смеам хахахахахахаха
 

palekrstic

Модератор
Член од
14 ноември 2016
Мислења
2.041
Поени од реакции
5.540
Фала ти многу друженце и ти да си дочекаш, сите да си дочекате. Абе чувството е закон, но навиката останува, уште си го проверувам статусот не ми се верува и сама се смеам хахахахахахаха
Уште да видиме дали ќе ти се смени дека е пратено во амбасада:rolleyes:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom