Бугарско државјанство (процедура и потребна документација) - СТАРА ТЕМА

Долу во линкот ги имате сите информации поврзани со времетраењето и промените на вашите статуси.

 • https://bugarskipasos.blogspot.com/p/statusi.html

  Гласови: 4 50,0%
 • Благодарност до сите кои учествувале во креацијата на блогов.

  Гласови: 4 50,0%
 • Инфо: Го копирате горенаведениот линк и го отварате со вашиот интернет пребарувач.

  Гласови: 0 0,0%
 • За процедура за подигнување преку амбасада подолу линк ,или вратете се на страна 4553.

  Гласови: 0 0,0%
 • forum.kajgana.com/threads/Бугарско-државјанство-процедура-и-потребна-документација.74574/page-4553

  Гласови: 0 0,0%

 • Вкупно гласачи
  8
 • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 мај 2019
Мислења
22
Поени од реакции
63
Jas sum 10342/2016 ke ima li deneska nesto
Автоматски споено мислење:

Polozitelno 19 mart / 2019
 
Член од
4 декември 2018
Мислења
14
Поени од реакции
5
ima li nekoj info dali ke rabotat za podiganje ukazi salterite u ponedelnik? posto proglasija vonredna sostojba zatoa prasuvam. zakazano mi e za 16 mart ama eve pred pola saat rekoa vonredna sostoja
 
Член од
30 септември 2015
Мислења
228
Поени од реакции
307
ima li nekoj info dali ke rabotat za podiganje ukazi salterite u ponedelnik? posto proglasija vonredna sostojba zatoa prasuvam. zakazano mi e za 16 mart ama eve pred pola saat rekoa vonredna sostoja
Боље прашај у амбасада, ќе ти дадат точно инфо
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom