Бугарски колеж во Албаниjа?

Член од
4 ноември 2013
Мислења
98
Поени од реакции
51
Kak be Bugari, Makedonci ima ovo se znae ot vremeto na Ace .
Nemoj ni zaebava sega.:D
 

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
10.043
Поени од реакции
17.780
Член од
6 април 2007
Мислења
950
Поени од реакции
321
Па нели само Сонцето е постаро од Македониjа, а Македонците одсегокаш биле посебен, автохон, освестен народ на тие простори? Ало бре! Па толку jак идентитет спомнат уште во Библиjата не смее да се замара со некакво бугарско малцинство...?!

Jа пуштам молитвава од МТВ за охрабрување на чедата на Македон:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom