Брак набрзинка

Член од
20 април 2014
Мислења
5.129
Поени од реакции
5.820
опасна си ти, сто може ќе тестираш, ама некој еден ако те тестира тебе цел живот ќе го памтиш :icon_lol:
Тај еден додека да почне да ја тестетира она веќе истестирала и тоа по тестиси :icon_mrgr:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
20.404
Поени од реакции
32.405
Тај еден додека да почне да ја тестетира она веќе истестирала и тоа по тестиси :icon_mrgr:
можда ти ќе бидеш тој, и двајцата тестирате, ти неа она тебе, еднакви ќе бидете, ќе нема некој батхрт да остане
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.870
Поени од реакции
23.291
можда ти ќе бидеш тој, и двајцата тестирате, ти неа она тебе, еднакви ќе бидете, ќе нема некој батхрт да остане
Ти да го прибереш Говинда дома!
Автоматски споено мислење:

опасна си ти, сто може ќе тестираш, ама некој еден ако те тестира тебе цел живот ќе го памтиш :icon_lol:
Немам 15.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.129
Поени од реакции
5.820
можда ти ќе бидеш тој, и двајцата тестирате, ти неа она тебе, еднакви ќе бидете, ќе нема некој батхрт да остане
Абе се си може и бива. Никад се незна. Али једно се зна: да че твој бат хртати од нас двоје :D
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
20.404
Поени од реакции
32.405
Ти да го прибереш Говинда дома!
Автоматски споено мислење:


Немам 15.
Читаш што вика Говинда, никад се не зна, ти го има меракот и кај и да е ќе го освои твоето срце.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.129
Поени од реакции
5.820
Нив ги милува и ги целива, ги носи на други универзуми и планети.
Ама џабе е. Они неќат милување и целивање. Они сакаат на оваа планета набрзинка, јако, дубоко до грло!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom