Бер Грилс доби отказ од Discovery

Член од
20 септември 2008
Мислења
12.759
Поени од реакции
9.882
Ќе го соберат од NAT GEO.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.687
Поени од реакции
11.079
Најак е.
 
Член од
20 април 2010
Мислења
718
Поени од реакции
527
Ништо страшно , ќе се појави пак во некое слично издание на некоја слична програма. Факт е дека си има фанови и гледаност , а секоја телевизиска куќа го сака рецептот за тоа.
Кул чоек , со ѕвезда на челото шо би рекле по нашки. И ептен потсеќа на Кристијан Бејл во говорот , без англискиот нагласок.
 

Плавиот^

London is blue!
Член од
3 октомври 2011
Мислења
930
Поени од реакции
1.462
Едно е јасно. Дискавери не е тоа што беше, а после ова, мислам дека ќе изгубам навика да пуштам на тој канал.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom