Асоцијации (со слики)

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Има ваква игра, што се вика Асоцијации, оваа е иста, само со слики. Мислам дека ви е јасно, па да почнеме.

 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
220
И шо сеа колата оди на патот?:tapp: не ми е јасно дај објаснете.
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.801
Поени од реакции
4.414
колата ме асоцираше на пат .... патот може тебе да те асоцира на асфалт можеби ... пешачки премин .... итн итн .... капиш ?

btw ... има ваква тема....
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
колата ме асоцираше на пат .... патот може тебе да те асоцира на асфалт можеби ... пешачки премин .... итн итн .... капиш ?

btw ... има ваква тема....
Знам, ама таа тема не е со слики. :smir:
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.801
Поени од реакции
4.414
оти сите ја напуштија играчницава :(:( дури и модераторите ....

ПС - во секој момент можеш со мене да се советуваш во врска со играчница:pipi:
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
оти сите ја напуштија играчницава :(:( дури и модераторите ....

ПС - во секој момент можеш со мене да се советуваш во врска со играчница:pipi:
Знам и многу сум благодарна за тоа. :pipi:
Инаку, зошто само ние останавме верни на играчницата? :(
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.801
Поени од реакции
4.414
Знам и многу сум благодарна за тоа. :pipi:
Инаку, зошто само ние останавме верни на играчницата? :(
има чат-пат и друг ... ама јбг ... живот :smir:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.692
Поени од реакции
2.355
не бе еве и јас дојдов
 

Kajgana Shop

На врв Bottom