Ако бев геј ќе легнев со...

NIKA

F.B.I (Fausse Bonne Idée)
Член од
11 април 2006
Мислења
791
Поени од реакции
12
Ако бев лезбејка ќе ја легнев Сандра Булок!!!И она малата русата како се виакше....Мег Рајан...ц ц ц ц.....
А ако бев машко ќе ја легнев професорката по италијански. (пууу да му и*ам мајката не ја знаете!!!)
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
:e ja legnev mojata najgobleja drugarka be edfrugarja najbolja e be
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Ако бев лезбејка ќе се самоубиев! :pos2:
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
со жени хмм незнам може со Џоли иако тоа е незвозможно али би имала некоја скирена фантазија...

ако бев машко хмм со Менсон :):)
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.268
за ефтин секс со Парис Хилтон(да видам дали ќе ме боде со носот), а за романтика со Шарлиз Терон:)
 

DespaiR

Narc0tic
Член од
5 октомври 2007
Мислења
205
Поени од реакции
1
Бојан 13 ке го легнев:vozbud::vozbud::vozbud::pos2::pos2:
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
Elton John! хахаха шега... не сум геј а ако би бил одма на лечење... пошо читав истражување... педерството било болест... ако те каснат комарец или мува некоја ке се напрајш педер дека тие се пареле мејгу себе... и хормони вбгризгале... етц позз :D
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.561
Elton John! хахаха шега... не сум геј а ако би бил одма на лечење... пошо читав истражување... педерството било болест... ако те каснат комарец или мува некоја ке се напрајш педер дека тие се пареле мејгу себе... и хормони вбгризгале... етц позз :D

Мислам дека најдов еден за на клада:vozbud:Прва жртва за велигден!
Сите учесници нека го најават своето присуство по пп.
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Ако бев геј .. Немаше да стигнам да се самоубиам .. Ќе ме убиат одма !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom