АКАДЕМИЈА ЗА СУДИИ И ЈАВНИ ОБВИНИТЕЛИ

Член од
30 септември 2015
Мислења
317
Поени од реакции
432
По изборот на старо-новата директорка, се очекува распишување на нов оглас за слушатели на академијата, па секое инфо во врска со огласов, приемен испит, полагања и искуства е добредојдено.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.804
Поени од реакции
2.898
Не постои таква институција се додека има оваа паравлада предводен од дуи и сдс хунта со нивните амеби шарени будали

Sent from my Samsung Galaxy 20 Note Ultra SM-N986U using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom