Кајгана форум

ManUtdChampions
ManUtdChampions
хахаха, мора да се навива и за некоја од јаките :(


Мада, на 3ти за Јуве за сите пари :D
ElNinho
ElNinho
Нц, мора да ја продужите традицијата на купување играч кога ќе освоиме ЛШ :D
ManUtdChampions
ManUtdChampions
Е кој ви земавме летово? :D
ElNinho
ElNinho
Па Хамес бе!
ManUtdChampions
ManUtdChampions
прошлото лето бе, ваљда ти текнува дека и лани освоивте? :D
ElNinho
ElNinho
Де Геа - Навас трампата ја рачунав, шо се расипа ради факсот :'))))))
ManUtdChampions
ManUtdChampions
hahahaha na kraj De Gea - James trampa kje ispadne, jebem ti faxot
ManUtdChampions
ManUtdChampions
najjaki sme!!11 xD Shala na strana, chestito, pa da ve plesneme na 8mi Avgust :D
На врв Bottom