Кајгана форум

Хоуп
Хоуп
Зошто?
Јас те сакам, тој те сака, а ти нас под рака и шибајте... ццц
:((
whatto
whatto
Seriozen sum.
Grande e Humphrey Bogart ti si Lauren Bacall a ja sum ti sasvim druga prica rebel without a cause aka James Dean.
Use ednas ke kazam patot-kafici eden kup i furajte si.
Хоуп
Хоуп
Повеќе ми се свиѓа мене Дин од Богарт.
Хоуп
Хоуп
Шала на страна ај пошто си сериозен и си осетил дека треба да дојдеш и да ми објаснуваш дека треба да шибам и со кој да шибам, ич да не се секираш ќе шибам од сега.
whatto
whatto
На врв Bottom