Кајгана форум

ManUtdChampions
ManUtdChampions
пробав, не ме прифаќа ај покани ме преку e-mail :D
Uli Hoeneß
Uli Hoeneß
па пиши го де, откај да ти го знам мејлот
Uli Hoeneß
Uli Hoeneß
866486-686513 тој код проба нели
Uli Hoeneß
Uli Hoeneß
ајде биди умен па имам дојава, ќе ти кажам кој ќе ви биде нов голман во новата сезона
ManUtdChampions
ManUtdChampions
drug sum probal :D so ovoj vleze :))
ManUtdChampions
ManUtdChampions
pushtaj dojavata sea :D
Uli Hoeneß
Uli Hoeneß
па тој другиот е за предикторот ако играш
Uli Hoeneß
Uli Hoeneß
Томе Пачовски
ManUtdChampions
ManUtdChampions
hahaha greshka si :DD
Uli Hoeneß
Uli Hoeneß
Абре на Билд после 00ч. објавуваат нови вести, па сега излезе дека некој топ клуб го сака Кевин Трап од Ајнтрахт Франкфурт. Не може да се прочита веста зашто се плаќа за неа. Нема кој друг топ клуб да го сака. Само вам ви требе нов голман затоа на вас типувам. Али утре ќе објават другите медиуми за кој клуб станува збор. Јас типувам на Јунајтед и на тоа дека ќе успеете да го земете. :)
Uli Hoeneß
Uli Hoeneß
Не ти се бендисува голманот?
ManUtdChampions
ManUtdChampions
хаха сум го испуштил известувањето за последниот коментар. :D Шо знам, не сум го гледал, знам оти на фифа станува добар. :D ама јас сум повеќе за докажан голман, Лорис, Чех, таков некој. xD
ManUtdChampions
ManUtdChampions
inache gledam Arsenal bile povrzuvani so ovoj vo Januari. MOzhe i oni da se :D
Uli Hoeneß
Uli Hoeneß
Да арно викаш можеби и они се, ги заборавив и нив, а заборавив исто така дека сте неспособни за ангажирање играчи. И то го знаеш тоа па ти текна за Арсенал.
ManUtdChampions
ManUtdChampions
hehe, pa realno izgubivme nekolku igrachi pred nos.. Ama sea koga pochnaa da se rasfrlaat so pari kje bide polesno. :D Firmino go biva li be? Od toa shto iam gledano dobar e, ama ti sigurno mnogu povekje go imash prateno. :D Sho mu e najdobra strana? Oti gledam ima prilichno zadovolitelni brojki i za golovi i za asistencii..
Uli Hoeneß
Uli Hoeneß
Абе што ќе ти кажувам кога нема да потпише за вас туку за Сити.

Ако успеете да го ангажирате тогаш тагни ме ќе ти кажам, вака не.
На врв Bottom