Кајгана форум

Луси
Луси
I tuka ke ne najde :D
Џ
Џонтра Волта
Нема. Не ти е толку атрактивен профилот. :Р хе хе.
Луси
Луси
E pa fala bogu, neme stavas po meminja spasif glava :)))
Џ
Џонтра Волта
Прати слика ако сакаш може да те измемосаме. :Р
Луси
Луси
Aaa ne, ne igram kladilnica, samo lotto :))
Ja pa vikam od kerkami slika baras ahahhaa
Џ
Џонтра Волта
Па може бе и од младата, хехе :Р
Луси
Луси
Kolku godinki si Dzontra da ne se sramime posle :D
Џ
Џонтра Волта
двадесетдвије
Луси
Луси
Taman 10 god rAzlika so e :)))))

Ja pa osumnaefce te mislef :D
Џ
Џонтра Волта
Epa dobro si mislela, slikite se od toa vreme otprilika :D haha
Луси
Луси
Taman use malce da pouzivas I ke doeme da te zememe hahaha
Џ
Џонтра Волта
A uste sea da me zemete?
На врв Bottom