Кајгана форум

kjara
kjara
Prince
Prince
ау јака е првата , вторава ја знам хаха... Јаки преработки во секој случај , а за одење на свирка - морат ! :D
kjara
kjara
Prince
Prince
Јака песницаа :D
па да од ко ми спомна метал ово оно , последниве деној само то слушам зш многу долго време ја имав запоставено музикава. Могуче е да се вратам на старите патеки , почвам веќе полека но сигурно :))
kjara
kjara
<3 :*
kjara
kjara
Prince
Prince
ууух текстов е лудила... ах леле готово ме зарази , ке се караме ... :D уште малку ииии готов сум :P
kjara
kjara
Prince
Prince
Тоа и ќе биде , ваљда :D добра нумера инаку !
Многуууу ме исфорсира , полека полека ти се молам :d
kjara
kjara
Доста ти е, з’ш уште си маљо, мојш да се исплашиш па да мора на доктур да те носиме. Друг пат појќе линкој ќе ти клавам. Оту сега си почуден тро појќе, нек ти слегнит убо што се викат.
Prince
Prince
Ете така, не дај боже да дојт до доктори работава , лошо ке е тогаш :D
Лека полека , скоро се навикнав(за некој ден веќе скрос :P) . Сериознo ја имам сфатено работава , готово :)
kjara
kjara
Иначе гледам дека си по кладиониците, утре да ми пишеш тикет да играм кладионица. У средата после вежбање отидов у кладионица да пишам тикет, ама таа на каса уместо Олимпијакос - Јуве К2, ја утнала шифрата и ми стаила некој си натпревар од Бразилска лига. Да не ти се веруе го фатив ливчето со таа утакмица. Да стаев Олимпјакос - Јуве ке паднев.
Prince
Prince
хахааа епа си имала среќа .Спремај се утре прајме добитен тикет , сабота е :)
kjara
kjara
Топ! Ако фатам, частам пиво! Кај Патката. :-D
На врв Bottom