Кајгана форум

Artemisia Vulgaris
Artemisia Vulgaris
Која е анфем?
D
Daedalus
ја сум АНФЕМ!
D
Daedalus
агда агда, како знаеш дека е женско?????? ха бастед, репортед, нуб фид хуехуе
Artemisia Vulgaris
Artemisia Vulgaris
Ѝ ѓи читам мислењата. Dooh!
D
Daedalus
excuses! <3
М
Мачорка
Roger e ZOTE.
D
Daedalus
Мачорка, време е да и станеш сенсеи на Андро.
Млада е, бара патоказ, желна е за знаење! Поучи ја!!!
М
Мачорка
Позади мене се тие денови Роџер. Се вратив на правиот пат и се посветив на домаќинлукот. Прееска земав кори и утре ќе правам бурек :))
D
Daedalus
Ова ко Шварци кога сакаше да избега од минатото у Командос, нема! Патем како беше легендата, ако месиш пита, треба да си ја пипнеш задницата, дур не е мокро, не е добро измесена питата :3
М
Мачорка
Што да месам, готови кори земав , нема месење тука.:))
А за месење ќе се обратиш кај Агда и Леандра, тие две се по такви антифеминистички дејанија.
D
Daedalus
Знам тоа, али пошто легендата не е создадена за бурек и готови кори, морав да се фокусирам на питата
М
Мачорка
Zvala se sasvim obichno - Jagodinka Simonovic, mirisala na sveze testo...
Artemisia Vulgaris
Artemisia Vulgaris
Маќорко, нека не те лаже ѓаволот! Јас како права феминистка, го праќам мужот во кујна и го тепам додека готви. Знаеш ли колку пот има паднато од мене за да победи на натпреварите?
D
Daedalus
дури и во кујна сме боље од вас! Дедо ми боље ја прави рибата од баба ми.
Artemisia Vulgaris
Artemisia Vulgaris
Бољи сте. Срциња!
М
Мачорка
Заебавајте се, ама ја сум решила до Нова Година да си фатам дијаспорец. Сеа ќе одам у Религија и ќе пишам дека куќна слава ми е Св.Никола и дека сама ги спремам сармите и рибите. На тој начин ем ќе им дадам до знаење дека сум побожна, а со самото тоа и поштена, ем дека сум домаќинка.
D
Daedalus
па што!? И Господ рекол дека Ева е кривецот за јаболкото!
Шо сеа и Господ не постои?
Artemisia Vulgaris
Artemisia Vulgaris
Не се мачи, пиши му пп на Носталгија.
D
Daedalus
пиши и дека си активна на „Добро утро, Македонијо“ или како се викаше онаа на МТВ.
D
Daedalus
Не заебавај, Носталгија пак го почна трендот со „Феноменот“ темите.
На врв Bottom