Кајгана форум

blanco
blanco
абе исти се плукаат по судии , плачат на пресови, се жалат за распоред итн. :D

си знаеш ти ама не признаваш :P
ElNinho
ElNinho
Нека не те лажат каталноциве, нема тренер шо не се жали на судии. Добро освен Карло. :D

Сигурно и Мурињо викаше дека Реал е вистинскиот шампион на Шпанија лани а? :D
blanco
blanco
е сега за една изјава се фати и Мурињо за Европското викаше колку што имало играчи од Реал толку и од Барселона имало во Шпанија и дека играта од Реал ја играле па никому ништо :D

Иначе мислев на ист начин реагираат према судиите
ElNinho
ElNinho
Абе не викам дека не се слични, ама не е до толку за да биде „за сиромашни“. :PP
На врв Bottom